E-ticaret'te Yeni dönem...
Birbirinden avantajlı paketler, tüm ezberleri bozmaya geliyor.
İncele
CRM
Müşteri ilişkileri deneyimlerinizi kişiselleştirerek potansiyel ve mevcut müşterilere temas eden her alanda güçlü bir yönetim ağıyla pazar dinamiklerini fırsata çevireceksiniz.
İncele
CRM
Müşterilerinizi kontrol etmek artık daha kolay. Daha kontrollü müşteri kitlesi için sizlerde CRM uygulamasını deneyin her platfoma dahil olun sağlıklı bilgiye erişin.
Detaylı Bilgi
ERP
Firmayı yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştır. Personel yönetiminden stok yönetimine kadar etkin ve tüm programlarla entegrasyonlu çalışan ERP, sizlere kesin verilere ulama imkanı sağlıyor
Detaylı Bilgi
E-Ticaret
Sınırları kaldırıyor ve e-ticarete yeni bir bakış açısı getiriyoruz. 365 derece entegrasyona sahip panellerimiz sizlere sadece ürününüze odaklama fırsatı veriyor.
Detaylı Bilgi
Kurumsal Deneyim
Markanızı ve firmanızı tanıtmanın en iyi yollarından biride profesyonel bir web sitesi kurabilmektir. Bizler sizler için güncel ve dinamik bir web ssitesi geliştiriyor, arama motorları ve diğer gerekli entegrasyonlarınızı hazırlayım sizlere bir panel teslim ediyoruz. Maksat öyküsü olan bir web sitesi ise doğru adrestesiniz
Detaylı Bilgi
Daima zirveyi hedefleyenlerin paketleri

E-ticaret Plus Paketler

Güçlü yazılım alt yapısı ve yüzlerce farklı modülleriyle e-ticaret’te yeni dönem başlıyor.  Profesyonellerin tercihi Suare Soft e-ticaret paketleri.

Destek Gerekirse Diye 7/24 Burdayız

Dilediğiniz kanaldan ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın

TELEFON DESTEK

0516 160 5900

İLETİŞİM FORMU

FORMA GİT

Mail Adreslerimiz:

info@suaresoft.com
destek@suaresoft.com
iletisim@suaresoft.com

İletişim:

0516 160 5900

Hizmet Saatleri:

7 / 24

© 2018 Tüm hakları Suare Soft™ tarafından saklıdır.