fbpx

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Teknoloji ve iletişim kanalları geliştikçe hem bireysel kullanıcıların aktif olarak kullanmaya başladığı hem de müşteri memnuniyetini esas alan ve her an müşterileriyle iletişimde olmak isteyen firmaların aktif olarak kullanmaya başladığı sosyal medya alanları gün geçtikçe daha fazla rağbet görmeye ve önem kazanmaya devam ediyor. Tam da bu sırada sosyal medya alanlarını yönetmek için firmalar kendi içlerinde bu alanlara personel tahsis edip iş yükünü artırmak istemedikleri için alanında profesyonel ekiplere ihtiyaç duymuştur. Sosyal medya danışmanları müşterileri için piyasa analizi, özgün tasarımlar, sosyal medya ve Google reklamları, 360 SEO optimizasyonu, raporlama ve daha nice ekstra verdiği hizmetler ile piyasa şartlarında oldukça önemli hale gelmeye başladı.

Sosyal Medya Danışmanlığı (SMC) Nedir, Nasıl Yapılır?

SMC’ler müşterileri için öncelikli olarak firmanın piyasadaki mevcut konumunu göz önüne alarak piyasa araştırması yapar, piyasadaki rakipleri ve işleyişlerini araştırır. Kurumsal sosyal medya platformları açar ya da mevcutta var ise onları revize ederek, özgün içerik üretmeye, düzenli paylaşımlarda bulunmaya, piyasadaki hedef kitlesine hitap edecek uygun ve spesifik hashtag’ler kurumsal ve ürün bazlı tasarımlar, sosyal medya ve internet reklamları, firmanın müşterilerine özel demografik bilgiler, günlük, haftalık ve aylık olmak üzere ayrıntılı raporlama ve brifing verme ve bunun gibi daha özel çalışmalar
ile hizmet verirler

Neden Sosyal Medya Yönetiminizi Bize Emanet Etmelisiniz?

Sosyal medya danışmanlığı kısaca belirtmek gerekirse, firmanızın bütün hesaplarını sizin adınıza işinize profesyonellik katmak için yönetiyor. Suaresoft ailesi olarak bizim SMC’lerden farklı olarak sadece hesaplarınızı yönetmiyoruz, sosyal medya hesaplarınızı öncelikli olarak sitenizle entegre ediyor ve tüm takipçilerinizi, ayrıca firmanızla herhangi bir şekilde(mail, site ziyareti, telefon konuşması ya da reklam çalışmalarında demografik bilgileri uyan… vb.) iletişime geçen tüm müşteri ve potansiyel müşterilerinizi sitenizin
veri tabanına işleyerek ileride yapacağınız reklam çalışmalarının
tümünün içerisinde hedef kitle olarak bulunmasını sağlıyor ve
müşterilerinizin gözünde firmanızın kurumsal kimliğine hizmet
ediyoruz.

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI
PAKETLERİMİZ

STARTER SOSYAL DANIŞMANLIK

PLUS SOSYAL DANIŞMANLIK

PREMIUM SOSYAL DANIŞMANLIK

SAYFA PROFİLLERİ

Sosyal medya hesaplarınızın profil ve kapak görsellerini firmanızın kurumsallığını yansıtacak şekilde güncelliyoruz.

İŞLETME HESABI

Eğer sosyal medya hesaplarınız profesyonel işletme hesabına bağlı değil ise hesaplarınızı business hesap olarak revize ediyoruz.

İŞLETME DOĞRULAMASI

İşletme hesabınız doğrulanmamışsa hesap doğrulaması tarafımızdan yapılıyor.

REKLAM YÖNETİMİ

Sosyal medya hesaplarınızdan işletmenizle alakalı reklam çalışmasını doğru demografik bilgiler girerek doğru müşterilerin karşısına çıkarıyoruz.

ÖZEL GÜNLER

Senelik belirleyeceğiniz tüm özel günler için firmanıza özel tasarımlar yapıyoruz.

MESAJ VE YORUM TAKİBİ

Sosyal medya hesaplarınızda paylaştığınız postlara gelen yorumlar ve gelen mesajlardan sizleri haberdar ediyor ve takipçilerinizle iletişim hızınızı yükseltiyoruz.

HASHTAG YÖNETİMİ

Paylaşılan postlarda doğru hashtaglar girerek doğru sonuçlar almanızı sağlıyoruz.

FARKLI DİLLERDE PAYLAŞIM

Birden çok farklı dilde sosyal medya hesaplarınız için farklı tasarımlar ve açıklamalar ile paylaşım yapıyoruz.

DESTEK

Her türlü sorunlarınız için her zaman tüm iletişim kanallarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

YAPMIŞ OLDUĞUMUZ BAZI ÇALIŞMALAR

small_c_popup.png

Sosyal Medya Danışmanlığı İçin Teklif Talebi

Detaylar hakkında bilgi almak için