fbpx

hakkımızda

biz kimiz ?

2008’den  bugüne yazılım sektöründe hizmet veren bir firmayız. Kurulduğumuz günden bugüne Ar-ge’yi, kısa vadeli kazançların önünde tuttuk. En büyük kazancımız mutlu müşterilerimiz, işimize duyduğumuz saygıdır.

İşine saygı duyan ekibimizle güçlü bir aile olduk. Her yıl gelişen ve geliştirilen yüzlerce uygulamalarımızla, sizlerden aldığımız övgü dolu sözlerle mutluluğumuza değer kattık. Bizim için en büyük ödül ise sizlerin başarısı oldu.

“Her Proje, Yeni Bir Başarı Hikayesi”

Firmalar tarafından yeteri kadar hazırlık yapılmamış hiçbir projeyi kabul etmedik. Çünkü işine saygı duyanları öncelikle tercih ediyoruz. Her müşterimizin bizimle aynı heyecanı paylaşmasını istiyor, projeye yeteri kadar ilgi gösterilmediği takdirde başarılı olacağına inanmıyoruz.

“Yeniliklere Açık Olmak Başlıca Prensibimiz”

Etkin iletişime inanıyor, sizlerden gelen her geri dönüşe önem veriyoruz. Biliyoruz ki, Ar-ge’nin temelini oluşan ihtiyaçlar ve geri dönüşler oluşturmaktadır. Kullanıcı odaklı olmayan hiçbir yazılımı başarılı bulmuyoruz.

“İşinizi İşimiz Gibi Görüyoruz”

Detayları bilinmeyen ve yeterince araştırma yapılmamış hiçbir işin doğru sonuca ulaşabileceğine inanmıyoruz. Firmayı tanımak ve en uygun desteği sunmak için yüzlerce kez görüşmekten çekinmiyoruz. Firmanın ihtiyaçlarını değerlendirirken iş ortağımız gibi düşünüp önceliklerini önemsiyoruz.

“2015’ten Beri Yazılım Danışmanlığı Veriyoruz”

Yazılım hizmeti sunmakla yetinmiyor, firmalarımızın her türlü yazılım yatırımlarını planlıyor ve dijitalleşme çağına öncülük etmeleri için teklifler sunuyor ve danışmanlık hizmeti veriyoruz.

“DAHA YENİ BAŞLIYORUZ”

Suaresoft’un uluslararası piyasada milli değerlerimizi temsil ettiğinin farkındayız… Yazılım sektöründe Türkiye’yi piyasada aktif olarak temsil ediyoruz.

kurucular

vizyonerler

Mustafa Said Kaya

Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde ihtiyaçları doğru tespit etmek ve genişleyen pazarlara uyum sağlamak için uygun yazılımları üretmek adına teknolojinin imzasını işinize atıyoruz. Kısacası; Gelceğe Adımın Algoritması, Bir Yazılımdan Daha Fazlası...

Server Kaya

Çağımıza yön verecek gençlerimizi önemsiyor, fikirlerini hayata geçirmeleri için destekliyoruz. Asrımıza ayak uydurmak, teknolojiyle tanışmak ve dünya piyasalarında söz sahibi olmak için teknolojiye değer katıyoruz.