fbpx

Hakkımızda

Suaresoft uzun yılar yazılım deneyimine dayalı, alanında en iyi uzmanlardan oluşan bir ekiptir.

Kurumsal Kaynak

Hem yazılım üretmeyi hemde geleceğin yazarlarını yetiştirmeyi hedefliyoruz. Bir yazılımdan daha fazlasını sunmak için buradayız

Analiz

Çağımızdaki teknoloji takip eden, uluslar arası teknolojik gelişmelerden haberdar olan uzman ekibimizle sahayı analiz ediyoruz

Anlık Erişim

Sizin içi işinizin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden sürekli panellerimiz ve bizler erişilebilir olmayı prensip kabul ediyoruz.

Hikayemiz

Herşey bir bir başarı hikayesi ile başladı. Sektörde bir çok alanda yıllarca uzmanlaşmış ekibimiz kendi yollarını çizmek ve sektörde zirveyi hedeflemek için bir araya getirildi. Yazılımı bir gelecek felsefesi olarak benimseyen firmamız, insani değerleri en önde tutmak kaydıyla bir çok farklı sektöre hizmet vermeye başladı. Öncelikli marka ve firmaların temel ihtiyaçlarına çözüm üreten firmamız, teknolojinin sürdürülebilir olma ihtiyacını benimseyerek sürekli hizmet sağlayıcı olarak IT danışmanlığınada başladı. Malumdur ki bir yazılım projesinin geliştirilmesinde nihai bir hudut yoktur. Bu yüzden günün ihtiyaçlarını ön plana alarak geleceğe hazır sistemler inşaa etmeye başladı. Çalışmalarımız yurt içerisinde yerel olarak başlatılsa da, hali hazırda altı farklı ülkede uygulamalarımız ve projelerimizle hizmet vermeye devam ediyor.

 Ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etmenin haklı gururunu taşıyoruz. Her işe yeni bir hikaye ye başlamanın verdiği heyecanla başlıyoruz, işimizi seviyor, başarının algoritmasını ortaya koyuyoruz. Sektörlerin genişlemesi, sınırların kalması, pazar alanlarının genişlemesiyle birlikte bir çok proje kendi içerisinde etkisiz kaldığının farkındayız. Bu yüzden bizim her projemiz bulut tabanlı yazılım prensibiyle entegre ve komplike olarak çalışmaktadır. Projeler ve uygulamalar sanal beyin teknolojisiyle bütünleşerek gerekli araştırmaları yaparak en doğru işlemi size sunar. Böylelikle bir çok iş yükünden kurtularak sizlerin sadece işinize odaklanmanızı sağlar.

sayılarla suaresoft

sektördeki yıllar

Suaresoft 2015'te kurulduğundan beri
0 Yıl

takımdaki Profesyoneller

Bu kadar geniş bir ekiple övünebiliriz
0 Kişi

2019 büyüme

Hızla büyüyoruz çünki müşerilerimizin bizimle çalışmak istediğini görüyoruz
0 %

sektördeki Tecrübe

Tüm ekip üyelerimizin toplam tecrübesi
0 Yıl

Referanslarımız

Hayata geçirdiğimiz hiç bir projeyi kendi işimizden farklı görmedik. Firmanıza ve markanıza ne kadar önem verdiğinizin farkındayız. Bu yüzden benimsemediğimiz hiçbir projeyi zaten kabul etmiyoruz. Herşeyden önce veriler işimizdeki başarımızı ortaya koyuyor. Bizlerede başarının verdiği mutluluğun keyfini çıkarmak yetiyor.