fbpx

1. Giriş

Bu gizlilik politikası, [Uygulama/Şirket Adı] tarafından sunulan hizmetlerin kullanımı sırasında toplanan bilgilerin nasıl toplandığını, kullanıldığını ve paylaşıldığını açıklar.

2. Toplanan Bilgiler

a. Kişisel Bilgiler

Kullanıcılarımızdan, hizmetlerimizi sağlamak ve iyileştirmek amacıyla isim, e-posta adresi, telefon numarası gibi kişisel bilgiler toplayabiliriz.

b. Kullanım Verileri

Hizmetimizi kullanımınız sırasında toplanan veriler; cihaz tipi, tarayıcı türü, IP adresi, ziyaret ettiğiniz sayfalar ve ziyaret süreleri gibi bilgileri içerebilir.

3. Bilgilerin Kullanımı

Toplanan bilgiler, aşağıdaki amaçlar için kullanılabilir:

4. Bilgilerin Paylaşılması

Kişisel bilgileriniz, yasaların gerektirdiği durumlar haricinde üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır. Ancak, hizmetlerimizi geliştirmek ve sunmak için güvenilir ortaklarımızla (örneğin, sunucu sağlayıcıları) bilgi paylaşabiliriz.

5. Güvenlik

Kullanıcılarımızın bilgilerinin güvenliğini sağlamak için makul önlemler alıyoruz. Ancak, internet üzerinden yapılan hiçbir veri iletiminin veya elektronik depolamanın %100 güvenli olmadığını unutmayın.

6. Çocukların Gizliliği

Hizmetlerimiz 13 yaşın altındaki kişileri hedef almamaktadır ve bilinçli olarak bu yaş grubundan kişisel bilgiler toplamıyoruz.

7. Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Gizlilik politikamızı zaman zaman güncelleyebiliriz. Yapılan değişiklikler bu sayfada yayınlanacak ve mümkünse sizi e-posta yoluyla bilgilendireceğiz.

8. İletişim

Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen [E-posta/İletişim Bilgisi] adresinden bizimle iletişime geçin.